LC-Duplex Patch -kuituoptiikka B71902.48OM4

EFB-Elektronik - B71902.48OM4 - LC-Duplex Patch -kuituoptiikka B71902.48OM4
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
B71902.48OM4 4049759064525 EAN/GTIN

449,34 € sis. ALV

14-16 Päivää* (FIN)

Kappale
Siirry muistilistaan
Kytkin-/sovitinmäärä 24, Sis. etulevyn kyllä, Sis. kotelon kyllä, Sis. siansaparoeristimet kyllä,... lisää
LC-Duplex Patch -kuituoptiikka B71902.48OM4 – EFB-Elektronik – 4049759064525: Kytkin-/sovitinmäärä 24, Sis. etulevyn kyllä, Sis. kotelon kyllä, Sis. siansaparoeristimet kyllä, Säietyyppi Monitilainen 50/125, Säieluokka OM4, APC-malli ei, Pistoliitintyyppi ulkona LC-duplex, Väri harmaa, RAL-numero 7035, Asennustapa 482,6 mm (19 tuumaa) -asennus, Korkeusyksiköitä 1, Korkeus 44,5 mm, Leveys 483 mm, Syvyys 244 mm
... lisää
Kytkin-/sovitinmäärä 24
Sis. etulevyn kyllä
Sis. kotelon kyllä
Sis. siansaparoeristimet kyllä
Säietyyppi Monitilainen 50/125
Säieluokka OM4
APC-malli ei
Pistoliitintyyppi ulkona LC-duplex
Väri harmaa
RAL-numero 7035
Asennustapa 482,6 mm (19 tuumaa) -asennus
Korkeusyksiköitä 1
Korkeus 44,5 mm
Leveys 483 mm
Syvyys 244 mm

Arvioi tuote

(0 Arviot)
Lue ja kirjoita arvioita, keskustele ym. lisää
Asiakasarviot tuotteelle "LC-Duplex Patch -kuituoptiikka B71902.48OM4"
Kirjoita arvio
Arviot julkaistaan tarkistuksen jälkeen.
Syötä merkkijono seuraavaan tekstikenttään.

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.