Jakeluydin OS2 MPO/MTP APC, 12xLC - MT / MPO Kuituoptinen kytkentäjohto 0,5m L00839A0016

Telegärtner - L00839A0016 - Jakeluydin OS2 MPO/MTP APC, 12xLC - MT / MPO Kuituoptinen kytkentäjohto 0,5m L00839A0016
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
L00839A0016 4018359470517 EAN/GTIN

221,18 € sis. ALV
372,33 € (-40,6% OVH***)

14-16 Päivää* (FIN)

Kappale
Siirry muistilistaan
Säietyyppi Yksitilainen, Kategoria OS2, Säikeitä 12, Kaapelityyppi Simplex, Pituus 0,5 m,... lisää
Jakeluydin OS2 MPO/MTP APC, 12xLC - MT / MPO Kuituoptinen kytkentäjohto 0,5m L00839A0016 – Telegärtner – 4018359470517: Säietyyppi Yksitilainen, Kategoria OS2, Säikeitä 12, Kaapelityyppi Simplex, Pituus 0,5 m, Pistoliitintyyppi, liitäntä 1 MT/MPO, Pistoliitintyyppi, liitäntä 2 LC, Vaipan väri muu, Taivutussuoja pistetty, Paloa pidättävä EN 50265-2-1 muk.
... lisää
Säietyyppi Yksitilainen
Kategoria OS2
Säikeitä 12
Kaapelityyppi Simplex
Pituus 0,5 m
Pistoliitintyyppi, liitäntä 1 MT/MPO
Pistoliitintyyppi, liitäntä 2 LC
Vaipan väri muu
Taivutussuoja pistetty
Paloa pidättävä EN 50265-2-1 muk.

Arvioi tuote

(0 Arviot)
Lue ja kirjoita arvioita, keskustele ym. lisää
Asiakasarviot tuotteelle "Jakeluydin OS2 MPO/MTP APC, 12xLC - MT / MPO Kuituoptinen kytkentäjohto 0,5m L00839A0016"
Kirjoita arvio
Arviot julkaistaan tarkistuksen jälkeen.
Syötä merkkijono seuraavaan tekstikenttään.

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.