PROFI E liittimellä/pigtaileilla 24xLC kopiokone, OM2 - LC-Duplex Patch -kuituoptiikka H02030F0830

Telegärtner - H02030F0830 - PROFI E liittimellä/pigtaileilla 24xLC kopiokone, OM2 - LC-Duplex Patch -kuituoptiikka H02030F0830
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
H02030F0830 4018359542108 EAN/GTIN

534,24 € sis. ALV
899,38 € (-40,6% OVH***)

14-16 Päivää* (FIN)

Kappale
Siirry muistilistaan
Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 24, Sopii moduulirasiamäärälle 24, Kytkin-/sovitinmäärä 24, Sis.... lisää
PROFI E liittimellä/pigtaileilla 24xLC kopiokone, OM2 - LC-Duplex Patch -kuituoptiikka H02030F0830 – Telegärtner – 4018359542108: Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 24, Sopii moduulirasiamäärälle 24, Kytkin-/sovitinmäärä 24, Sis. kotelon kyllä, Sis. siansaparoeristimet kyllä, Säieluokka OM2, Pistoliitintyyppi ulkona LC-duplex, Väri beige, RAL-numero 9005, Korkeusyksiköitä 1
... lisää
Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 24
Sopii moduulirasiamäärälle 24
Kytkin-/sovitinmäärä 24
Sis. kotelon kyllä
Sis. siansaparoeristimet kyllä
Säieluokka OM2
Pistoliitintyyppi ulkona LC-duplex
Väri beige
RAL-numero 9005
Korkeusyksiköitä 1

Arvioi tuote

(0 Arviot)
Lue ja kirjoita arvioita, keskustele ym. lisää
Asiakasarviot tuotteelle "PROFI E liittimellä/pigtaileilla 24xLC kopiokone, OM2 - LC-Duplex Patch -kuituoptiikka H02030F0830"
Kirjoita arvio
Arviot julkaistaan tarkistuksen jälkeen.
Syötä merkkijono seuraavaan tekstikenttään.

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.