SC-Duplex Patch -kuituoptiikka H02030H0034

SC-Duplex Patch -kuituoptiikka H02030H0034
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
H02030H0034 4018359493196 EAN/GTIN

449,86 € sis. ALV

14-16 Päivää* (FIN)

Kappale
Siirry muistilistaan
Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 24, Sopii moduulirasiamäärälle 24, Kytkin-/sovitinmäärä 24, Sis.... lisää
SC-Duplex Patch -kuituoptiikka H02030H0034 – Telegärtner – 4018359493196: Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 24, Sopii moduulirasiamäärälle 24, Kytkin-/sovitinmäärä 24, Sis. etulevyn kyllä, Sis. kotelon kyllä, Sis. siansaparoeristimet kyllä, Säietyyppi Monitilainen 50/125, Säieluokka OM4, APC-malli ei, Pistoliitintyyppi ulkona SC-duplex, Pistoliitintyyppi sisällä SC, Väri harmaa, Asennustapa 482,6 mm (19 tuumaa) -asennus, Korkeusyksiköitä 1, Korkeus 132 mm, Leveys 482 mm, Syvyys 265 mm
... lisää
Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 24
Sopii moduulirasiamäärälle 24
Kytkin-/sovitinmäärä 24
Sis. etulevyn kyllä
Sis. kotelon kyllä
Sis. siansaparoeristimet kyllä
Säietyyppi Monitilainen 50/125
Säieluokka OM4
APC-malli ei
Pistoliitintyyppi ulkona SC-duplex
Pistoliitintyyppi sisällä SC
Väri harmaa
Asennustapa 482,6 mm (19 tuumaa) -asennus
Korkeusyksiköitä 1
Korkeus 132 mm
Leveys 482 mm
Syvyys 265 mm

Arvioi tuote

(0 Arviot)
Lue ja kirjoita arvioita, keskustele ym. lisää
Asiakasarviot tuotteelle "SC-Duplex Patch -kuituoptiikka H02030H0034"
Kirjoita arvio
Arviot julkaistaan tarkistuksen jälkeen.
Syötä merkkijono seuraavaan tekstikenttään.

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.