SC duplex Patch-paneelin kuituoptiikka H02050A0193

Telegärtner - H02050A0193 - SC duplex Patch-paneelin kuituoptiikka H02050A0193
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
H02050A0193 4018359391980 EAN/GTIN

Paras hintamme
171,39 € sis. ALV

14-16 Päivää* (FIN)

Kappale
Siirry muistilistaan
Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 6, Sopii moduulirasiamäärälle 6, Kytkin-/sovitinmäärä 6, Sis.... lisää
SC duplex Patch-paneelin kuituoptiikka H02050A0193 – Telegärtner – 4018359391980: Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 6, Sopii moduulirasiamäärälle 6, Kytkin-/sovitinmäärä 6, Sis. etulevyn ei, Sis. kotelon kyllä, Sis. siansaparoeristimet kyllä, Säietyyppi Yksitilainen, Säieluokka OS2, APC-malli ei, Pistoliitintyyppi ulkona SC-duplex, Pistoliitintyyppi sisällä SC-duplex, Väri muu, RAL-numero 7035, Asennustapa Seinäasennus, Korkeus 200 mm, Leveys 250 mm, Syvyys 65 mm
... lisää
Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 6
Sopii moduulirasiamäärälle 6
Kytkin-/sovitinmäärä 6
Sis. etulevyn ei
Sis. kotelon kyllä
Sis. siansaparoeristimet kyllä
Säietyyppi Yksitilainen
Säieluokka OS2
APC-malli ei
Pistoliitintyyppi ulkona SC-duplex
Pistoliitintyyppi sisällä SC-duplex
Väri muu
RAL-numero 7035
Asennustapa Seinäasennus
Korkeus 200 mm
Leveys 250 mm
Syvyys 65 mm

Arvioi tuote

(0 Arviot)
Lue ja kirjoita arvioita, keskustele ym. lisää
Asiakasarviot tuotteelle "SC duplex Patch-paneelin kuituoptiikka H02050A0193"
Kirjoita arvio
Arviot julkaistaan tarkistuksen jälkeen.
Syötä merkkijono seuraavaan tekstikenttään.

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.