SC-kaksisuuntainen kuituoptisen patch-johto 2m L00891C0019

Telegärtner - L00891C0019 - SC-kaksisuuntainen kuituoptisen patch-johto 2m L00891C0019
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
L00891C0019 4018359357757 EAN/GTIN

Paras hintamme
12,47 € sis. ALV

14-16 Päivää* (FIN)

Kappale
Siirry muistilistaan
Säietyyppi Monitilainen 62,5/125, Kategoria OM1, Säikeitä 2, Kaapelityyppi Duplex, Pituus 2 m,... lisää
SC-kaksisuuntainen kuituoptisen patch-johto 2m L00891C0019 – Telegärtner – 4018359357757: Säietyyppi Monitilainen 62,5/125, Kategoria OM1, Säikeitä 2, Kaapelityyppi Duplex, Pituus 2 m, Pistoliitintyyppi, liitäntä 1 SC-duplex, Pistoliitintyyppi, liitäntä 2 LC-duplex, APC-malli ei, Vaipan väri oranssi, Taivutussuoja pistetty, Paloa pidättävä EN 50265-2-1 muk.
... lisää
Säietyyppi Monitilainen 62,5/125
Kategoria OM1
Säikeitä 2
Kaapelityyppi Duplex
Pituus 2 m
Pistoliitintyyppi, liitäntä 1 SC-duplex
Pistoliitintyyppi, liitäntä 2 LC-duplex
APC-malli ei
Vaipan väri oranssi
Taivutussuoja pistetty
Paloa pidättävä EN 50265-2-1 muk.

Arvioi tuote

(0 Arviot)
Lue ja kirjoita arvioita, keskustele ym. lisää
Asiakasarviot tuotteelle "SC-kaksisuuntainen kuituoptisen patch-johto 2m L00891C0019"
Kirjoita arvio
Arviot julkaistaan tarkistuksen jälkeen.
Syötä merkkijono seuraavaan tekstikenttään.

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.