STX-asennuskiskojakaja modulaarinen 6x SC-D - SC-Duplex Patch -kuituoptiikka H82050K2001

Telegärtner - H82050K2001 - STX-asennuskiskojakaja modulaarinen 6x SC-D - SC-Duplex Patch -kuituoptiikka H82050K2001
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
Kuvan lähde: Kuva voi olla samanlainen
H82050K2001 4018359531867 EAN/GTIN

158,05 € sis. ALV
256,57 € (-38,4% OVH***)

14-16 Päivää* (FIN)

Kappale
Siirry muistilistaan
Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 6, Sopii moduulirasiamäärälle 6, Kytkin-/sovitinmäärä 6, Sis.... lisää
STX-asennuskiskojakaja modulaarinen 6x SC-D - SC-Duplex Patch -kuituoptiikka H82050K2001 – Telegärtner – 4018359531867: Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 6, Sopii moduulirasiamäärälle 6, Kytkin-/sovitinmäärä 6, Sis. kotelon kyllä, Sis. siansaparoeristimet kyllä, Säietyyppi Monitilainen 50/125, Säieluokka OM3, Pistoliitintyyppi ulkona SC-duplex, Väri muu, RAL-numero 7016
... lisää
Sopii kytkin-/sovitinmäärälle 6
Sopii moduulirasiamäärälle 6
Kytkin-/sovitinmäärä 6
Sis. kotelon kyllä
Sis. siansaparoeristimet kyllä
Säietyyppi Monitilainen 50/125
Säieluokka OM3
Pistoliitintyyppi ulkona SC-duplex
Väri muu
RAL-numero 7016

Arvioi tuote

(0 Arviot)
Lue ja kirjoita arvioita, keskustele ym. lisää
Asiakasarviot tuotteelle "STX-asennuskiskojakaja modulaarinen 6x SC-D - SC-Duplex Patch -kuituoptiikka H82050K2001"
Kirjoita arvio
Arviot julkaistaan tarkistuksen jälkeen.
Syötä merkkijono seuraavaan tekstikenttään.

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.